DUSZPASTERZE

PROBOSZCZ

Ks. dr Piotr Pawlak

WIKARIUSZ

Ks. mgr lic. Maciej Grabowski

Księża którzy pracowali w naszej parafii

Ks.Konrad Biczysko- 30.06.2004-30.06.2006r
Ks.Arkadiusz Joniec - 30.06.2006-30.06.2008r
Ks.Tadeusz Funk- 30.06.2008- 30.06.2009r
Ks.Krzysztof Kujawa -30.06.2009-01.11.2009r
Ks.Marek Michalski- 01.11.2009-30.06.2014r
Ks.Przemysław Duczmański- 30.06.2014-30.06.2016r
Ks.Piotr Kocurek- 30.06.2016-01.11.2016r
Ks.Maciej Pawlak- 01.11.2016-01.07.2017r
Ks.Piotr Małecki- 01.07.2017-30.06.2018r
Ks.Artur Machała- 30.06.2018-25.06.2019r
Ks.Robert Dynakowski- 25.06.2019r- 30.06.2021r

Z Parafii pochodzą

Ks.Artur Biernat- wyświęcony dn. 4 czerwca 2006r

Przewiń do góry