NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 kwietnia 2022r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Życzenia ks. Biskupa Ordynariusza Krzysztof Wętkowskiego oraz nadesłane na adres parafii św. Bogumiła w Kole.

2. Drodzy parafianie i goście!

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa napełniło radością nie tylko kobiety przybyłe do grobu i apostołów, lecz także wszystkich, do których dotarła wiadomość o nim. Po misterium Świętego Triduum, po opuszczeniu, wyszydzeniu, cierpieniu i śmierci nastaje nowy czas nadziei. Z perspektywy zmartwychwstania życie człowieka wygląda inaczej. Nauczmy się tak na nie patrzeć.

Chrystus Pan zmartwychwstał – i my zmartwychwstaniemy! Niechaj ta nadzieja będzie w nas źródłem radości i pokoju, niech porządkuje naszą codzienność, abyśmy każdego dnia stawali się niezwykłymi świadkami zmartwychwstania. Jezus żyje! Dzielmy się tą radością z najbliższymi i ze wszystkimi, których Pan z nami spotka. Pokoju serca, radości rozpromieniającej każdy dzień, nadziei, która nigdy nie gaśnie – z całego serca wam życzymy. Szczęść Boże!

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. według porządku niedzielnego: 800, 930, 1100, 1230, 1700.

4. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 1500 nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia Bożego, następnie Msza św.
Od Wielkiego Piątku trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Dziś i jutro przed Mszą św. o godz. 1700, w dni powszednie w ramach nabożeństwa.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 17 kwietnia 2022r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę