NARODZENIE PAŃSKIE 25 grudnia 2021r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. „Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas” – tymi słowami Święty Jan obwieszcza nam tajemnicę narodzin Chrystusa. Dziś, w uroczystość Narodzenia Pańskiego, pochylamy się nad tajemnicą Boga, który dla nas i dla naszego zbawienia stał się człowiekiem. Niech to wydarzenie napełnia nas radością i Bożym światłem. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnego świętowania, otwartości na przychodzącego Pana i Jego moc. Niech Bóg udziela wam obficie swoich darów, wspomaga swoim słowem i błogosławieństwem na drogach codzienności. Szczęść Boże!

2. Życzenia ks. bpa Krzysztofa Wętkowskiego.

3. Życzenia nadesłane na adres Parafii św. Bogumiła w Kole.

4. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w sprzątanie i dekorowanie kościoła oraz Żłóbka Bożonarodzeniowego (szczególne podziękowania dla p. Stanisława i p.Henryka; p.Dominiki, p.Sławka,  p.Agnieszki i p.Kazimierza; Michała, Wojtka, Igi i Mateusza).

5. W niedzielę 26 grudnia, drugi dzień naszego świętowania i jednocześnie święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zapraszamy wszystkich serdecznie do świątyni na modlitwę w intencji naszych rodzin, aby były one środowiskiem wzrastania w wierze, nadziei oraz miłości do Boga i ludzi. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego o 800, 930, 1100, 1230 i 1700.

NARODZENIE PAŃSKIE 25 grudnia 2021r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry